הצג תפריט צד
איך לבחור נוזל מילוי לסיגריה אלקטרונית?

כל סיגריה אלקטרונית המשווקת כיום בארץ ובעולם פועלת באמצעות נוזלי מילוי שונים ההופכים את השימוש בסיגריות האלקטרוניות לידידותי יותר גם עבור אילו מבינכם הבוחרים לעשות בהן שימוש וגם עבור המרחב הסביבתי של כולנו.

נוזלי המילוי השונים המשווקים כיום מיוצרים למעשה מרכיבים שונים המייצרים תרכובת אורגנית אשר איננה מכילה בתוכה חומרים מסוכנים הקיימים בכל סיגריה רגילה.

כמו כן, נוזלי המילוי השונים המשווקים כיום משלבים בתוכם מינונים שונים של ניקוטין (בהתאם לרמת הניקוטין הרצויה לכם) ההופכים כל סיגריה אלקטרונית למעין תחליף לסיגריה רגילה, וזאת לצד מינונים שונים של חומרי טעם וריח המאפשרים לכם ליהנות מעישון עם טעם ונינוח של ארומה בהתאם להעדפות הטעם והריח האישיות שלכם.

נוזל מילוי לסיגריה אלקטרונית נוזל מילוי לסיגריות אלקטרוניות – ממה הוא מורכב? 

נוזלי המילוי השונים מכילים בתוכם 2 חומרי גלם עיקריים, האחד הינו חומר הידוע בשם: פרופילן גליקול, והשני הינו חומר הידוע בשם: גליצרין צמחי. בשני חומרי הגלם הנ"ל  נעשה שימוש נפוץ ורב שנים בתעשיית המזון, תעשיית התרופות ותעשיית מוצרי הטיפוח ולפיכך שני חומרי הגלם כאחד מאושרים לשימוש על ידי מנהל המזון והתרופות האמריקאי ה-FDA. 

ההבדלים בין שני סוגי חומרי הגלם המשמשים לצרכי רקיחת נוזלי מילוי לסיגריות אלקטרוניות, נובעים בין היתר לסמיכות החומרים, כאשר הגליצרין הצמחי הינו נוזל סמיך יותר בהשוואה ל-פרופלין גליקול הנחשב לחומר דליל יותר.

הבדל זה בא לידי ביטוי במאפייני העישון של סיגריות אלקטרוניות, כאשר הגליצרין הצמחי משפיע יותר על סמיכות אדי הסיגריה האלקטרונית ואילו ה-פרופילן גליקול אחראי על התחושות העוברות בגרונכם כאשר אתם מעשנים את הסיגריה האלקטרונית. ברוב המקרים, כאשר נוזל מילוי לסיגריות אלקטרוניות מכיל כמות גדולה יותר של פוריפלן גליקול, כך תוכלו להרגיש  תחושת העישון המדמה יותר עישון של סיגריה רגילה.

נוזל מילוי סיגריה אלקטרונית כיצד לבחור נוזלי למילוי סיגריות אלקטרוניות? 

נוזלי מילוי לסיגריות אלקטרוניות מאפשרים לכם בין היתר לקבוע את טעם הסיגריה וריח הסיגריה, אפקט העישון של הסיגריה, סמיכות אדי הסיגריה, וכמובן, מינוני הניקוטין של הסיגריה.

במידה ואתם נחשבים לסוג של "מעשנים כבדים" המעוניינים להמשיך ליהנות מחוויית העישון, כאשר הסיגריות האלקטרוניות משמשות כמעין תחליף לסיגריה רגילה, מומלץ לכם לרכוש נוזלי מילוי בהם אחוז הניקוטין הינו גבוה יותר וכמו כן רמת הפרופילן גליקול הינה גבוהה יותר.

במידה ואתם מעוניינים להפסיק לעשן באמצעות סיגריות אלקטרוניות אנו ממליצים לכם לרכוש נוזלי מילוי בהם רמת הניקוטין הינה נמוכה עד אפסית (ישנם נוזלי מילוי ללא ניקוטין כלל).

 במידה ואתם מעוניינים ליהנות מחוויית העישון אליה נלווית כמות גדולה יותר של אדים סמיכים (העשן נוצר למעשה מפעולת אידוי הנוזל) מומלץ לכם לבחור בנוזלי מילוי בהם אחוז הגליצרין הצמחי הינו גבוה יותר.

איך לבחור נוזל מילוי לסיגריה

חשוב לציין שחלק גדול מנוזלי המילוי המשווקים כיום מיועדים לכל סוגי הסיגריות האלקטרוניות ולכל אותם מכשירי וופורייזר. כמו כן, תוכלו ליהנות מעולם עשיר של טעמי נוזל למילוי סיגריות אלקטרונית ומכשירי וופורייזר, כאשר ההיצע העשיר והמגוון של הטעמים ממתין לכם בחנות המקוונת של לונדון וייפס המתמחה בשיווק נוזלי מילוי בטעמים שונים, לרבות, נוזלי מילוי בטעם פירות, נוזלי מילוי בטעם שוקולד, נוזלי מילוי בטעם מנטול, נוזלי מילוי בטעמי קינוחים מתוקים ועוד ליין עשיר של טעמים המעניקים טעם, ריח וארומה לכל חוויית עישון באמצעות סיגריה אלקטרונית או מכשירי וופורייזר.

תגיות