הצג תפריט צד
בשנת 2019 נפרדים מהסיגריות

אם בשנות ה- 50 סיגריות היו חלק בלתי נפרד מחיי היום יום, ואנשים עישנו אותם ללא דופי ובכל מקום, החל ממטוסים דרך אוטובוסים ועד בכלל, הרי שהמודעות להרס אותו משרישות הסיגריות, גרם לשינוי מהותי.

נכון לשנת 2019, יותר ויותר אנשים מחפשים את הדרך להפסיק לעשן ומנגד ניתן לצפות באנשים, שמאמצים תחליפים לסיגריות.

השינוי בתפיסת הסיגריות הוא שינוי מגמתי ומתוכנן מראש וזאת כדי לאפשר ולעודד את הפחתת העישון אם לא את הפסקתו, החל מהאיסור לעשן במקומות ציבוריים (איסור שהחל מתחבורה ציבורית (מטוסים, אוטובוסים, רכבות), התקדם אל עבר מסעדות ובארים והסוף עדיין לא חתום), העלאת מחירי הסיגריות בתדירות גבוהה כך שהצרכן יחוש שלא בנוח לבזבז כסף רב עבור ההתמכרות, ועד הדפסת ההזהרות על גבי קופסאות הסיגריות המעידות על נזקי הסיגריות.

ביום האחרון של שנת 2018 (31.12), אישרה מליאת הכנסת בקריאה שלישית את הצעת חוק הטבק אשר מגבילה פרסומות והליכי שיווק על גבי מוצרי הטבק פרט לפרסומות נקודתיות שיאושרו על פי חוק לרבות פרסום בעיתונות המודפסת בצרוף מודעה אודות נזקי העישון.

חוק הטבק החדש

על גבי קופסאות הסיגריות, יוצגו מעתה תמונות אשר ממחישות את הסכנות שעתידות להיגרם לאדם המעשן (תופעה שכיחה במדינות מעבר לים), בתקווה שיתעורר במעשנים פחד שיגרום להם להפסקת העישון ואם זה לא מספיק, ישנה שמועה כי מנסים להעביר חוק נוסף בכנסת שיכפיל את עלויות הטבק.

עישון הפך בשנה זו ללא משתלם ולא נוח לאור האיסורים וההגבלים הרבים ובטח בשל עליות המחירים שמרוקנות את הכיסים. כדי להתמודד עם האי נוחות, מנסים רבים להפסיק לעשן, אך משימה זו אינה פשוטה ועל כן ישנם תחליפים רבים ומגוונים שמסייעים לרבים להצליח בתהליך גמילה מעישון לעיתים תוך זמן קצר.

כך תפסיקו לעשן

אם החלטתם להפסיק לעשן, אתם יכולים להיעזר בכלים רבים ומגוונים, שחלקם יתמכו בכם בתהליך ואחרים יהוו תחליף אולטימטיבי לסיגריות ובין היתר קבוצות הפסקת עישון מטעם קופות החולים, סיוע של כדורי הפסקת עישון בשם צ'אמפקס, לעיסת מסטיקים ניקוטין, רכישת סיגריה פלסטיק בטעם מנטה וכמובן הטרנד העכשווי והבלתי מעורער הסיגריה האלקטרונית.

הסיגריה האלקטרונית הפכה לאלטרנטיבה הטובה ביותר להפסקת עישון וכל אדם שחולם להיפרד לשלום ולא להתראות מהסיגריות, ניגש לרכוש לעצמו סיגריות אלקטרוניות בטעמים שונים ומגוונים.

הסיגריה האלקטרונית הפכה לתחליף מצוין והיא שמסייעת לרבים להיגמל מסיגריות רגילות לעיתים תוך מספר ימים בודדים. סיגריה אלקטרונית, חובקת יתרונות רבים ומגוונים אשר בהחלט גורמים לרבים להעדיף סיגריה אלקטרונית על פני סיגריה רגילה ובין היתר:

היא אינה מפיצה ריח מסריח שרבים סולדים ממנו, כך שגם המעשן שיצא זה עתה מהמקלחת יכול לעשן סיגריה ולא להסריח. כל מעשן סובל מריח לא נעים אשר מרחיק ממנו את אלו שאינם מעשנים, עם הסיגריה האלקטרונית אין צורך לסבול מריחות מסריחים.

עישון במקומות ציבוריים

אפשר לעשן גם במקומות סגורים וציבוריים – אם עד היום כדי לא להסריח את הבית נאלצתם לצאת אל מחוץ לחלל בין אם זה בקור המקפיא ובין אם זה בחום הלוהט, הרי שעם סיגריה אלקטרונית, אתם יכולים לעשן בחלל הסגור ולא לצאת אל החוץ.

לא צריך תיק כדי לסחוב את הסיגריות, משום שסיגריה אלקטרונית יכולה בקלות להיכנס אל הכיס, כך שאתם חוסכים לעצמכם וסוחבים פחות.

לסיכום – אם הטרנד להפסיק לעשן תפס גם אתכם, זה הזמן לעשות את הצעד ולהפסיק לעשן סיגריות רגילות ולעבור לסיגריות אלקטרוניות, עד אז אנחנו מזמינים אתכם לבקר בחנות האונליין של לונדון וייפס

תגיות