הצג תפריט צד
נוזל מילוי לסיגריה אלקטרונית – גמילה בטעם טוב

עישון סיגריה רגילות הינה פעולה המזיקה באופן ישיר ועקיף לבריאותכם ועל כך יעידו אלפי מחקרים אשר נערכו בנושא במהלך העשורים האחרונים. במקביל, עישון סיגריות רגילות לאורך תקופה ארוכה פוגע באיכות החיים ואף מקשה על המעשנים שביניכם להמשיך לעשן במקומות ציבוריים (מי יכול לדמיין שרק באמצע שנות ה-70 של המאה החולפת הוחלט לאסור על עישון במטוסים).

כמו כן, במהלך השנים האחרונות הוטלו מיסים גבוהים על יבואני מוצרי הטבק לישראל וזאת במטרה להעלות את תעריף הסיגריות הרגילות בניסיון לצמצם את מספר המעשנים בישראל. הסיבות המופיעות לעיל הן ללא ספק סיבות טובות ונכונות עבור כל מעשן/ת מביניכם להתחיל לחשוב על תהליך גמילה מעישון מוצרי טבק.

הדרך לגמילה מוחלטת אומנם ארוכה ואף מייאשת בחלק מהמקרים אך באמצעות עישון סיגריה אלקטרונית בטעמים תוכלו להפוך את הגמילה מעישון מוצרי טבק למיניהם לנעימה יותר, קלה יותר וטעימה הרבה יותר.

סיגריה אלקטרונית בטעמים לתהליך הגמילה – מה זה בכלל?

סיגריה אלקטרונית בטעמים

הסיגריות האלקטרוניות הן למעשה מוצר עישון המאפשר לכם להיגמל מעישון מוצרי טבק. מוצר זה דומה במבנהו לכל סיגריה רגילה ולכן השימוש בו מדמה (בהיבט הפסיכולוגי) שימוש בסיגריה רגילה לכל דבר ועניין.

במחקרים שונים אשר נערכו ברחבי העולם בקרב מעשני סיגריות רגילות נמצא כי ההתעסקות עם הסיגריה הרגילה היא אחד מההיבטים המקשים ביותר על תהליכי הגמילה מעישון ולכן שימוש בסיגריה אלקטרונית כמעין תחליף לסיגריה רגילה יכול להוות פתרון אידיאלי עבור רבים מביניכם המעוניינים לגמול את עצמם מעישון.

כל סיגריה אלקטרונית מגיעה עם נוזל מילוי לסיגריה אלקטרונית. נוזל זה הוא למעשה חומר המיועד לדמות את אקט העישון וזאת במסגרת ייצור אדי מים ההופכים לעשן בכל פעם שאתם שואפים את הסיגריה האלקטרונית.

בקבוקי הנוזל למילוי משווקים בנפרד ממכשיר הסיגריה האלקטרונית והם בטעמים שונים. ב-לונדון וייפס שהוא למעשה בר האידוי הראשון בישראל, תוכלו למצוא מבחר עשיר של נוזלי פרימיום לסיגריות אלקטרוניות. מבחר זה כולל נוזלי מילוי בטעמים היכולים להפוך את תהליך הגמילה שלכם ממוצרי טבק לתהליך גמילה כיפי וגם טעים.

בין יתר הטעמים המשווקים של נוזלי מילוי לסיגריות אלקטרוניות תוכלו למצוא נוזל מילוי בטעם פירות, נוזל מילוי בטעם מנטול, נוזל מילוי בטעמי קינוחים מתוקים ועוד מבחר עשיר של טעמים ההופכים את תהליך הגמילה ממוצרי טבק לטעים ונעים הרבה יותר.

כאשר אתם עושים שימוש בסיגריה אלקטרונית כתחליף למוצרי טבק, אתם למעשה "עובדים" על גופכם ועל המוח שלכם לכך שאתם למעשה מעוניינים להמשיך לצרוך סיגריות לנוכח ההרגל היומיומי שלכם, אך מצד שני אתם מונעים מגופכם חומרים מסוכנים המצויים בכל סיגריה רגילה.

לאורך זמן, גופכם יתרגל לתחליף אותו הענקתם לו ואף יודה לכם על כך באנרגיות מחודשות הנובעות מתהליך פיזיולוגי של זרימת דם משופרת וטובה יותר הנובעת כתוצאה מכך שאתם אינכם מכניסים לגופכם את כל החומרים המסוכנים המצויים בכל סיגריה רגילה אותה עישנתם.

בהיבט הפסיכולוגי, עישון סיגריה אלקטרונית מאפשר לכם להמשיך להתעסק בהרגלי ההתעסקות עם הסיגריות ובכך להקל על תהליך הגמילה לאורך זמן.

 

תגיות