הצג תפריט צד
סיגריה אלקטרונית - יתרונות

סיגריות אלקטרוניות הפכו לאחד ממוצרי הצריכה הנפוצים ביותר בקרב מעשנים קלים או כבדים וזאת לנוכח היתרונות השונים הנלווים לאקט העישון של הסיגריות האלקטרוניות בהשוואה לאקט העישון של מוצרי הטבק המוכרים.

הסיגריה האלקטרונית היא למעשה מכשיר עישון הפועל באמצעות סוללה חשמלית המסוגלת לייצר מעגל חשמלי שמטרתו לחמם את גוף סליל המתכת המותקן בתוך הסיגריה.

כאשר המעשן שואף מהסיגריה האלקטרונית, הסליל עצמו מחמם את נוזל המילוי המצוי אף הוא בסיגריה והנוזל עצמו הופך לאדים וזאת למעשה פעולת האידוי של החומר המצוי בסיגריה האלקטרונית המייצרת עשן בכל שאיפה ושאיפה.

 מהם היתרונות הנלווים לעישון סיגריות אלקטרוניות? 

ישנם לא מעט יתרונות הקשורים לאקט העישון של סיגריות אלקטרוניות, כאשר חלק מהיתרונות קשורים לשמירה על בריאות המעשנים וחלק מהיתרונות קשורים להרגלי העישון ולאפקט הגמילה מעישון של מוצרי טבק כאלו ואחרים.

להלן מספר יתרונות מרכזיים הנלווים לעישון סיגריה אלקטרונית:        סיגריה אלקטרונית

  •  הסיגריות האלקטרוניות אינן מכילות בתוכן חומרים רעילים ומסוכנים כגון: זפת, כימיקלים  שונים, פחמן חד חמצני וכדומה ולכן הן נחשבות לסיגריות שמצד אחד אינן גורמות לנזקים בריאותיים בקרב העושים בהם שימוש ומצד שני הם אינם פוגעים בבריאותם של הסובבים (במה שמכונה עישון פסיבי) ואפילו בסביבה.

 

  •  עישון סיגריות אלקטרוניות איננו מלווה בריח רגיל הנוצר כתוצאה מעישון מוצרי טבק ולכן הוא איננו נדבק לבגדים וגם איננו מפריע לאנשים הסובבים אתכם אשר אינם מעשנים. כמו  כן, עישון סיגריות אלקטרוניות איננו מצהיב את השיניים ואף איננו יוצר ריח לא נעים בחלל הפה.

  • עישון סיגריה אלקטרונית הינה פעולה נעימה יותר מכיוון שהיא לא מצריכה אתכם להתעסק עם אפר הסיגריה הרגילה ובדלי הסיגריה בסיומה. כמו כן, הסיגריות האלקטרוניות מגיעות בשלל טעמים ומאפשרות לכם לבחור את הטעם האהוב והמועדף עליכם בכל שאיפה ושאיפה...

  • עישון סיגריות אלקטרוניות תורמות רבות להליכי גמילה מעישון של מוצרי טבק וזאת בעיקר בכל הנוגע להרגלים השונים המלווים כל אחד ואחת מהמעשנים שביניכם. כאשר אתם מעשנים סיגריה אלקטרונית כחלק מהליך הגמילה של עישון מוצרי טבק אתם למעשה מונעים מקרי השמנה וזאת מכיוון שבמקום להעסיק את הפה באכילה ושתייה אתם מעניקים לו את ההרגל אליו הוא רגיל.


  • הוצאה כספית נמוכה יותר- עישון סיגריות אלקטרוניות הינה פעולה התורמת לא רק לבריאותכם אלא גם לכיסכם...וזאת לנוכח העלויות הנמוכות יותר של צריכת סיגריות אלקטרוניות בהשוואה לצריכה יומית של מינימום חפיסת סיגריות אחת ו/או חפיסת טבק לגלגול.

יתרונות אלו ונוספים הפכו את הסיגריה האלקטרונית לאחד ממוצרי העישון הפופולאריים ביותר בישראל, וכיום תוכלו למצוא מספר הולך וגדל של בתי עסק המשווקים סיגריה אלקטרונית תל אביב או בכל עיר גדולה אחרת בישראל.

בנוסף, ניתן לרכוש סיגריות אלקטרוניות ברשת האינטרנט וליהנות ממבצעים שונים בעת ביצוע ההזמנה.  

תגיות