הצג תפריט צד
סיגריה חשמלית

כמה פעמים אמרתם לעצמכם שהלוואי והסיגריות שאתם מעשנים לא היו מכילות את הטבק ואת כל הרעלים הנלווים אליו אלא רק את הניקוטין? כמה פעמים חשבתם שאם רק היה תחליף ראוי ושהייתם יכולים להיפטר מהסיגריות הרגילות, החיים שלכם היו נעימים יותר, ריחניים יותר וכיפיים יותר? אז מסתבר שזה אפשרי.

אפשר להמשיך וליהנות מהעישון בלי הטבק!  איך עושים את זה? עם סיגריה חשמלית, סיגריה אלקטרונית שמחליפה את הסיגריה האמיתית זו שאתם מעשנים כל כך הרבה שנים.

מהי סיגריה חשמלית?

סיגריה חשמלית או יש הקוראים לה סיגריה אלקטרונית היא המצאה פשוטה אך גאונית. זהו מכשיר שמדמה סיגריה רגילה אך לא כולל את כל הרעלים שיש בה אלא רק את החומר העיקרי וזהו הניקוטין והפעולה עצמה היא אידוי.

נוזלי מילוי לסיגריה אלקטרונית הם למעשה ניקוטין נוזלי והוא מסופק למעשן במנות להן הגוף שלו זקוק. עם סיגריה חשמלית אפשר ליהנות מהעישון ולהכניס הרבה פחות רעל כך שזו הדרך הטובה ביותר להמשיך וליהנות ולהקטין משמעותית את הפגיעה בגוף.

סיגריות חשמליות במקום טבק

בסיגריות רגילות יש טבק ובטבק יש מאות חומרים רעילים, החומרים הרעילים הללו אחראיים על לא מעט מחלות שהסיגריה עלולה לגרום להן כשכמובן המוכרת והקטלנית ביותר היא מחלת הסרטן שיכולה להיות בריאות, בלוע, בחלל הפה, בגרון ובאיברים אחרים בגוף.

סיגריות חשמליות הן כפי שציינו סיגריות עם מילוי נוזלי של ניקוטין מה שמבטל את הצורך בטבק עם שלל החומרים המסוכנים שהוא מכיל.

סיגריה חשמלית

ומה לגבי העשן אתם שואלים, זה שגורם לכם הנאה גם אם היא פסיכולוגית? גם לעשן יש תחליף, תחליף שמדמה בצורה טובה עישון של סיגריה רגילה. בסיגריה חשמלית יש גוף חימום שמאפשר להוציא אדים מה שמאפשר ליהנות מחוויית "עישון" מושלמת.

למה במרכאות? מכיוון שזהו לא באמת עשן ואתם לא באמת מעשנים, אבל בטוח תרגישו כאילו אתם מעשנים ולא תצטרכו לוותר על ההנאה שאתם רגילים אליה.

סיגריה חשמלית כסיגריה רגילה

אז מה הכוח של סיגריה אלקטרונית? זה שהיא בדיוק כמו סיגריה רגילה, לפחות בתחושה. סיגריה חשמלית עבור המעשן היא סיגריה לכל דבר, היא מספקת לו את החומר שהגוף שלו צריך, והיא מספקת לו את החוויה ואת ההרגל שהוא צריך לקיים.

החבר'ה בעבודה יוצאים להפסקת סיגריה? אתם לא צריכים להישאר מאחור, לכם תהיה סיגריה חשמלית שתמלא לכם את הזמן בהפסקה בדיוק אותו הדבר רק בלי הטבק המיותר.

אוהבים לשתות קפה ולעשן? סיגריה חשמלית היא בדיוק מה שאתם צריכים. עם סיגריה חשמלית אתם לא צריכים לוותר על העישון האהוב עליכם כל כך. אתם יכולים להמשיך וליהנות ממנו לבד או עם חברים.

למה לקנות דווקא אצלנו סיגריה אלקטרונית?

אז אחרי שהבנתם את היתרונות הרבים שגלומים בסיגריה האלקטרונית ולמה כשיש אותה אתם יכולים לזרוק את הסיגריות הרגילות ואחרי שהבנתם שעם סיגריה חשמלית לא תצטרכו לוותר על הניקוטין, הגיע הזמן שתבינו למה כדאי לכם לרכוש אותה כמו גם אביזרים אחרים שנוגעים אליה דווקא אצלנו.

סיגריה אלקטרונית

אז ראשית, אצלנו תוכלו למצוא כל מה שאתם צריכים – נוזלי מילוי, קיטים שונים, סוללות 18650 , סלילים, אוטומייזרים, קפסולות, ציוד נלווה ועוד אביזרים רבים אחרים.

בנוסף, הסיגריות האלקטרוניות אותן אנו מספקים כמו גם האביזרים השונים הם באיכות גבוהה במיוחד ויענו לכם על הצרכים שלכם.

אך יותר מהכול, שירות הלקוחות שלנו והסיוע לכם הוא בכמה רמות מעל כולם. אצלנו כל לקוח הוא עולם ומלואו. אז קדימה, למה אתם מחכים?

תגיות