הצג תפריט צד
תחליף לסיגריה

כמעט כל מעשן סיגריות שנשאל אותו יגיד שהוא ישמח מאוד להחליף את הסיגריות הרגילות במשהו אחר, משהו שיספק לו את אותה ההנאה מהעישון אך בלי הטבק הידוע לשמצה. כל מעשן גם יגיד שהוא ישמח מאוד להפחית בעלויות של התחביב הזה ואם יש משהו שיכול להחליף את הסיגריה הרגילה ויענה על שני אלו – יהיה בריא יותר ויכיל רק ניקוטין וגם יהיה זול יותר, זה יהיה מצוין.

אז מסתבר שיש דבר כזה ואלו הן הסיגריות האלקטרוניות. האופציה הטובה ביותר להמשיך עם התחביב הזה אך להפחית משמעותית את הנזק ולהפחית עלויות היא על ידי סיגריה אלקטרונית. היא הולכת והופכת לפופולארית יותר ויותר ולא בכדי, אלא בגלל היתרונות שלה וההנאה שהיא מספקת. הנה קצת מידע על סיגריה חשמלית ולמה היא הולכת והופכת לכל כך פופולארית.

מה אנחנו יודעים על סיגריה אלקטרונית?

אז מה אנחנו יודעים על סיגריה אלקטרונית ואיך היא יכולה להיות תחליף לא פחות ממושלם לסיגריה הרגילה? סיגריה אלקטרונית נראית חיצונית כמעט כמו סיגריה רגילה והמטרה שהיא אכן "תשדר" למעשן מה שסיגריה משדרת לו.

יש בה סוללה חשמלית 18650 שמספקת מנות קטנות של ניקוטין לשואף ממנה, ובחלק מהסיגריות האלקטרוניות יש תא בערה שמטרתו היא להשלים את התחושה למעשן כאילו הוא מעשן סיגריה רגילה לכל דבר.

יש לא מעט עדויות של מעשני סיגריות רגילות שעברו לעשן סיגריה אלקטרונית, שמעידים על כך שההנאה לא נפגמה ושהם מאושרים שעברו לסיגריה כזו. מה שבטוח אנו יודעים על סיגריה אלקטרונית הוא שהיא הרבה פחות מזיקה מסיגריה רגילה, אין בה את כמה מאות החומרים המסרטנים שיש בסיגריה רגילה ושהיא הרבה יותר בטוחה ממנה ויש בה רק את הניקוטין. למעשה, היא תחליף מצוין לסיגריה הרגילה.

הסיגריה האלקטרונית כתחליף לסיגריה

יש כיום תחליפי סיגריה שונים בשוק, אך רוב המעשנים יעידו שהתחליף הטוב והאיכותי ביותר וזה שתופס את מקומה של הסיגריה הרגילה בצורה הטובה ביותר היא הסיגריה האלקטרונית. היא נראית כמו סיגריה רגילה, היא מוציאה עשן כמו סיגריה רגילה, והיא נותנת מענה על שני דברים חשובים שנוגעים לעישון.

ראשית, היא מאפשרת למלא את החורים בזמן ומספקת למעשן את האפשרות להחזיק משהו ביד, לפצות על ההרגל הזה כמו גם לתת לו את התחושה האוראלית שסיגריה רגילה מספקת. שנית, עישון זה דבר יקר וכל מעשן יאשר את זה, ואם אפשר להפחית את ההוצאות זה מצוין, וזה בדיוק מה שמאפשרת הסיגריה החשמלית שעישון שלה יהיה הרבה יותר זול מסיגריה רגילה.

הנאה מעישון סיגריות באמצעות סיגריה אלקטרונית

תחליף לסיגריות

כמעט כל מעשן מכיר את המבטים והשאלות של: לא חבל? אתה יודע כמה טבק הוא חומר מסוכן? אתה יודע אילו חומרים גרועים יש בסיגריות? לא חבל על סכומי הכסף שאתה מוציא?

אם היו אומרים לכם בתור מעשנים, שאתם לא צריכים לוותר על ההנאה מהעישון, לא צריכים לוותר על הרגעים הקטנים הללו בהם אתם מעשנים לבד עם עצמכם או עם חברים ויש מכשיר שמאפשר לכם לאדות ניקוטין ולקבל אותו בדיוק כמו בעישון סיגריה רגילה אך בעלות נמוכה הרבה יותר, לא הייתם עוברים אליו? בטוח שכן.

אז יש סיגריה אלקטרונית והיא תחליף סיגריה מצוין, היא עושה בדיוק את אותה העבודה רק בלי הנזקים הנלווים.

אצלנו בלונדון וייפס תוכלו למצוא סיגריות אלקטרוניות כמו גם כל המוצרים הנלווים להן. אנו מקפידים על איכות גבוהה במיוחד ועומדים בסטנדרטים אמריקאיים ואירופאים מחמירים במיוחד בכדי שתקבלו את הטוב ביותר.

תגיות