גמילה מעישון - סיגריה אלקטרונית לגמילה מעישון

עישון סיגריות רגילות כבר מזמן הפך לפעולה לא לגיטימית. כל מי שמעשן ומי שלא, יודעים עד כמה סיגריות רגילות יכולות לגרום לנזקים בריאותיים, עד כמה הן מסריחות ועד כמה הן יקרות.

פעולת העישון עצמה יכולה להיות דווקא מהנה בעיקר בסיטואציות שונות בחיים כמו עם הקפה של הבוקר, עם חברים בהפסקה בעבודה, עם בירה צוננת בערב מול הטלוויזיה ובסיטואציות רבות אחרות ואם היה אפשר שסיגריות יהיו בלי טבק, בלי זפת, עטרן ושאר חומרים רעים ומזיקים, החיים של המעשנים היו הרבה יותר טובים.

גמילה מעישון סיגריות

אם סיגריות רגילות היו מסריחות פחות, אם העלות שלהן היתה הרבה יותר נמוכה ההרגל הזה היה יכול להיות גם מהנה וגם שפוי. אז מסתבר שיש תחליף ראוי לסיגריות  ואפשר להיגמל מהן. איך עושים את זה? עם סיגריה אלקטרונית או בשמה השני סיגריה חשמלית, שעונה על כל הצרכים שהוזכרו כאן.

טבק – הבעיה העיקרית בסיגריה הרגילה

יש אם כן שלל חומרים מזיקים מאוד בסיגריה רגילה, חומרים שהם הסיבה העיקרית שכדאי מאוד להיגמל מעישון של סיגריות כאלו.

החומר הידוע ביותר לשמצה הוא הטבק אם אפשר לוותר עליו מה טוב. גמילה מעישו סיגריות רגילות לא צריכה להיות גמילה לגמרי מהתחביב הזה שרבים נהנים ממנו, היא יכולה להיות רק חלקית עם ויתור על שורש הרע בסיגריה רגילה.

סיגריה אלקטרונית לא מכילה טבק וחומרים אחרים אלא רק ניקוטין נוזלי ופעולת העישון היא פעולת אידוי שמאפשרת למעשן לקבל את מנת הניקוטין שלו בלי "ליהנות" מהחומרים הנוספים ובראשם הטבק.

הפסקת עישון סיגריות מריחה טוב יותר 

גמילה מעישון

עוד חיסרון שיש בסיגריות הרגילות היא הסירחון שלהן. כמעט כל מעשן מכיר את הבושה של להיכנס למעלית קטנה רגע אחרי שמעשנים או להיכנס לחדר הישיבות בעבודה רגע אחרי הפסקת עישון ולקבל את המבטים הלא נעימים מכולם.

סיגריות רגילות הן אכן מסריחות ומי שייגמל מהן ויעבור לסיגריות אלקטרוניות, ייהנה גם מריח טוב הרבה יותר מאשר הריח שהיה לו קודם. מעשני סיגריות רגילות רבים לשעבר שעברו לסיגריות אלקטרוניות, מעידים על ריח טוב הרבה יותר ועל פחות אי נעימות בחברה מאז שהם עברו לפעולת האידוי על פני העישון, אך לא ויתרו על התחושה הנעימה בהוצאת העשן מהפה.

גמילה מעישון תפחית לכם עלויות 

בואו נגיד את האמת, אין הרבה מעשני סיגריות רגילות שמעשנים כמה סיגריות בודדות בכל יום. רובם המכריע של מעשני הסיגריות הרגילות מעשן לפחות קופסה אחת ביום, ורבים אף מעשנים שתי קופסאות ויותר. עישון סיגריות רגילות גורר הוצאות לא מבוטלות, הוצאות שלרבים הן כבדות מאוד ובאות על חשבון דברים אחרים.

עישון וופורייזר – סיגריה אלקטרונית זול הרבה יותר. יש אומנם את עלות הראשונית של הסיגריה האלקטרונית אך המילוי שלה ביחס לסיגריות רגילות יהיה זול הרבה יותר. זה נוגע כמעט לכל מעשן ובעיקר למעשנים הכבדים שמוציאים סכומי כסף משמעותיים על סיגריות רגילות.

גמילה מעישון של סיגריות רגילות יכולה להיות פשוטה וקלה. כשיש תחליף ראוי, כשיש את תחושת העישון והסיפוק האוראלי וכשיש את מנת הניקוטין הדרושה, הגמילה מהירה ורוב מעשני הסיגריות האלקטרוניות שעישנו סיגריות רגילות בעבר, מעידים על כך שלא היו חוזרים לעולם לסיגריות הרגילות.

גמילה מעישון של סיגריות רגילות ומעבר לסיגריות אלקטרוניות עושה רק טוב למעשן – לריח שלו, לבריאות שלו וכמובן, לכיס שלו שסובל הרבה פחות. עישון יכול להיות כייפי ולא חייב להיות מזיק כל כך, הטבק ושאר החומרים הרעים הם לא גזירת גורל ועם סיגריה אלקטרונית והניקוטין שהיא מספקת ובשלל טעמים, חיי המעשנים יכולים להיות יפים הרבה יותר.

   

כל האביזרים במקום אחד...

חנות סיגריות אלקטרוניות בתל אביב

אם אתם רוצים להפסיק לעשן סיגריות רגילות ואתם רוצים ליהנות מהיתרונות של הסיגריות האלקטרוניות, אצלנו בלונדון וייפס - חנות סגיריות אלקטרוניות תכלו למצוא את כל מה שאתם צריכים. אנו מוכרים את המכשירים עצמם כמו גם סלילים ואוטומייזרים וכמובן, נוזלי מילוי לסיגריות אלקטרוניות בשלל טעמים בהתאם למה שאתם אוהבים.

כל המכשירים והחומרים אותם אנו מוכרים עומדים בסטנדרטים אירופאיים ואמריקאים מחמירים במיוחד בכדי שאתם הלקוחות תקבלו את הטוב ביותר. הצוות שלנו תמיד שמח לענות על כל שאלה ולהדריך את הלקוחות, בין אם אלו משתמשים חדשים או ותיקים במוצרים שלנו. כל לקוח מקבל את היחס הטוב ביותר והכל עם אדיבות ורצון לעזור.